Práce, zaměstnání > Inženýr elektronik ve výzkumu a vývoji

Nabídka Inženýr elektronik ve výzkumu a vývoji

2018-10-02 13:52:17 | České Budějovice | IT pozice

Pracovní náplň:
• návrh číslic. systémů s nároky na rychlost signálů a zpracování,
• návrh logických obvodů s FPGA, jejich syntéza, simulace a testování,
• návrh schémat a desek pl. spojů pro číslicové části systémů,
• řešení EMC problémů a integrity signálů,
• vývoj firmware pro číslicové systémy,
• oživování prototypů a pájecí práce.

Podmínkou přijetí je:
• Vzdělání VŠ obor elektronika nebo výpočetní technika,
• dobrá znalost teorie elmag. pole pro řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC,
• precizní matematické a analytické myšlení,
• znalost programovacího jazyka C,
• znalost návrhu logických obvodů,
• znalost číslicových procesorů na obvodové úrovni,
• znalost anglického jazyka min. na pasivní úrovni pro studium anglické literatury,
• pečlivost, ochota se vzdělávat v oboru i v mimopracovní dobu,
• časová flexibilita, odpovědnost, kreativita,
• schopnost samostatné i týmové práce.

Oceníme znalosti některých technologií:
• Znalost jazyka VHDL a nástroje ModelSim,
• znalost program. jazyka C++ nebo C#,
• znalost návrhového systému PADS.

Nabízíme:
• Atraktivní a perspektivní pracovní náplň na zajímavých projektech,
• práci s využitím moderních technologií,
• mimopracovní společné aktivity.

25000-50000 Kč dle praxe, zkušeností a schopností

  • Zobrazení: 98 x
nenadlova@datapartner.cz
Telefon:
774142439
URL:
www.datapartner.cz
Poslat odpověď na inzerát!

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.