Firemní inzerce zdarma > Ubytování České Budějovice

foto k inzerátu Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice.

Penzion České Budějovice je vhodný pro dovolenou na Jihu Čech, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin a pro každého, kdo hledá mezi penziony kvalitní a levné ubytování přibližující se ceně ubytovny v Českých Budějovicích.

Školící prostory v ubytování České Budějovice jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, výuku, instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře, pracovní porady či obchodní schůzky a jednání. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.

Ubytování v Českých Budějovicích nabízí ve své restauraci chutné snídaně dle vlastního výběru ze snídaňového menu a poskytne Vám parkování na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Levné ubytování České Budějovice, je klienty oblíbeno a dobře hodnoceno a patří ve městě mezi nejlepší. Vstřícný a ochotný přístup personálu je samozřejmostí.

Prostorné pokoje penzionu jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem a rychlým internetovým Wi-Fi připojením.

Ubytování se psy je možné po předchozí dohodě s recepcí penzionu České Budějovice.

  • Zobrazení: 123 x
E-mail:
info@ubytovani-cbudejovice.cz
Telefon:
721 589 838
URL:
www.ubytovani-cbudejovice.cz
Adresa:
České Budějovice, Školní 8
IČ:
28107730
DIČ:
CZ28107730
foto k inzerátu Ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Ubytování České Budějovice
Poslat odpověď na inzerát!
 

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

 
 
Copyright 2011-2020 (c) Inzerce FANTASY | design and webBuilding (c) René Duchek