Práce, zaměstnání > Brigádníka/ci na pozici RECRUITER (Náborář/ka) Olomouc

Nabídka Brigádníka/ci na pozici RECRUITER (Náborář/ka) Olomouc

2020-07-09 22:18:44 | Česká republika | Administrativa

TRANSFER International Staff k.s.

do nově otevřené kanceláře v centru Olomouce

hledáme do našeho týmu Brigádníka/ci na pozici

RECRUITER (Náborář/ka)

Náplň práce:

• hledání vhodných kandidátů pro pracovní pozice

• komunikace s uchazeči

• zpracování dokumentace

• tvorba inzerátů pracovních pozic na různých portálech

• vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání

• plnění obchodního plánu

• práce v interních systémech na denní bázi

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání

• výborné komunikační a organizační schopnosti

• schopnost pracovat pod tlakem, tah na branku

• spolehlivost

• administrativní zdatnost

Nabízíme:

• mzda 100 Kč/hod po třech měsících 120Kč/hod

• vše potřebné Vás naučíme

• práce v centru Olomouce

• pružná pracovní doba

  • Zobrazení: 109 x
r.horak@transfer-personal.com
Telefon:
777657103
URL:
transfer-personal.com/en/
Poslat odpověď na inzerát!

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.